Dlaczego warto skorzystać z usługi home stagingu?

Podziel się tym z innymi

Dlaczego warto skorzystać z usługi home stagingu?

Home staging, mimo że w Polsce zagościł stosunkowo niedawno, dynamicznie się rozwija. Szczególnie w obecnym czasie, kiedy spadł popyt na wynajem mieszkań, coraz więcej inwestorów i właścicieli nieruchomości, a także pośredników zdaje sobie sprawę, że trzeba zrobić coś, żeby nieruchomość uczynić bardziej atrakcyjną, wyróżnić ją wśród gąszczu ofert na serwisach ogłoszeniowych i decyduje się usługę home stagingu.

90% osób przeglądających oferty w internecie odrzuca je już na tym etapie. Dlatego tak istotne jest zamieszczenie w internecie ładnych, dobrych zdjęć, pokazujących atuty nieruchomości. Przełoży się to na zwiększenie zainteresowania ofertą, nasze mieszkanie lub dom będzie chciała obejrzeć większa ilość potencjalnych klientów.

 

Jak mówi powiedzenie, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a do tego wiemy, że klient faktycznie podejmuje decyzję w ciągu kilku sekund. Bardzo szybko odnosi to pierwsze wrażenie i wie, czy nieruchomość mu się spodobała, czy nie. Czy jeszcze do niej wróci, czy skreśli ją ze swojej listy. Dlatego musimy przygotować nieruchomość nie tylko do zdjęć, ale także na wizyty klientów. Powinna być posprzątana, „poukładana”, „zapraszająca”. Możesz zrobić to sam, a jeśli zależy Ci na efekcie WOW! zawsze możesz skorzystać z usługi home stagingu. Dowiesz się, jak przygotować nieruchomość do sesji zdjęciowej, ale będziesz także mógł skorzystać ze wskazówek home stagera, jak przygotować nieruchomość na wizyty klientów.

I w końcu, co najważniejsze, nieruchomości po home stagingu, sprzedają się średnio o 10-15% drożej niż pozostałe, a także średnio o 40% szybciej niż te nie poddane home stagingowi. Przygotowując mieszkanie lub dom do transakcji, przygotowujemy się także na odparcie szeregu argmentów, które zwiedzający klienci praktycznie zawsze mają.

Podobnie, jak przygotowujemy do sprzedaży każdą używaną rzecz, np. samochód, tak samo, a może nawet bardziej, powinniśmy przygotować do sprzedaży lub wynajmu właśnie nieruchomość.

A że home staging działa przekonuje się coraz większa ilość zainteresowanych osób. Dlatego też coraz więcej osób korzysta z usługi home stagingu, przygotowując swoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu.

Jestem certyfikowaną home stagerką i dekoratorką wnętrz. Przygotowując nieruchomość do transakcji pokazuję, jak można wydobyć jej atuty za pomocą odpowiednich zabiegów dekoratorskich, przy niewielkiej inwestycji. Dzięki tym zabiegom nieruchomości sprzedają się i wynajmują szybciej i korzystniej.

Zapraszam do współpracy!

Facebook

Najnowsze wpisy

Aby pobrać wypełnij pola

Aby pobrać wypełnij pola