HOME STAGING DOMOWEGO BIURA

Podziel się tym z innymi

HOME STAGING DOMOWEGO BIURA

Mimo, że home staging skupia się na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, wiele osób zwraca się do mnie z prośbą o wykonanie home stagingu na potrzeby własne. Chcą coś zmienić w domu, ale nie do końca wiedzą co i w jaki sposób najlepiej, tak aby osiągnąć efekt WOW.

Możemy to nazwać home stagingiem na potrzeby własne, możemy – w zależności od zakresu prac – stylizacją lub metamorfozą wnętrza.

Jeśli macie taką potrzebę, bardzo chętnie się tym zajmę, zadzwońcie, napiszcie, umówimy się na spotkanie, ale dziś chciałam skupić się na przestrzeni, która chcąc nie chcąc pojawiła się w ostatnich miesiącach w wielu naszych domach.

 

Pandemia zmusiła nas do wielu zmian. Wielu z nas zwolniło tempo, zmieniło pracę, albo zmieniło miejsce pracy z biurowców na zacisze własnego domu czy mieszkania. Zostaliśmy zmuszeni do przearanżowania swoich mieszkań, do wydzielenia w nich przestrzeni biurowych Więcej czasu spędzamy w domu więc powinniśmy szczególnie o niego zadbać, bo robiąc to dbamy o siebie Przy nauce online dla wielu z nas nie jest to komfortowe rozwiązanie, ale jeśli nie możemy tego zmienić, możemy się postarać i zrobić wszystko, aby ta praca była dla nas możliwie najprzyjemniejsza.

W home stagingu biurko jako mebel jest ostatnio bardzo często wykorzystywane. Robiąc home staging mieszkań na sprzedaż, a już na pewno na wynajem – jeśli to tylko możliwe – staramy się wydzielić, czy to w pokoju gościnnym, dziennym, czy sypialni – przestrzeń z biurkiem.

Jeśli jeszcze nie zadbaliście o wystrój swojego miejsca pracy, albo chciełbyście coś zmienić w swoim domu, bardzo Was do tego zachęcam. Zainspirujcie się i zróbcie sobie sam taki mały home staging, albo jeśli chcecie skorzystać z usługi home stagingu na potrzeby własne lub stylizacji, serdecznie zapraszam! Zrobimy to razem 🙂

Jestem certyfikowaną home stagerką i dekoratorką wnętrz. Przygotowując nieruchomość do transakcji pokazuję, jak można wydobyć jej atuty za pomocą odpowiednich zabiegów dekoratorskich, przy niewielkiej inwestycji. Dzięki tym zabiegom nieruchomości sprzedają się i wynajmują szybciej i korzystniej.

Zapraszam do współpracy!

Facebook

Najnowsze wpisy

Aby pobrać wypełnij pola

Aby pobrać wypełnij pola