Homestaging Warszawa - Dlaczego jest tak ważny?

Podziel się tym z innymi

Co to jest homestaging?

Homestaging warszawa zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości pod szybką sprzedaż lub wynajem z odpowiednio wysokim zyskiem. Polega on na wykorzystaniu niewielkiego nakładu środków na sprawienie, że wnętrze wyda się żywsze oraz o wiele bardziej estetyczne. Dzięki wykorzystywanym w home stagingu przedmiotom potencjalny klient ma szansę lepiej wyobrazić sobie, w jaki sposób rozmieści własne przedmioty.

W home stagingu należy odpowiednio zadbać o szczegóły:

– czystość – absolutna podstawa. Czyste pomieszczenie przemówi do każdego, pozostawiając po sobie jedynie pozytywne wrażenia.
– oświetlenie – odpowiednio jasne pomieszczenia nadają wrażenie przytulności oraz domowej atmosfery. Małe okna zyskają na użyciu niewielkich, przejrzystych zasłon, które nie zablokują dostępu światła, a odpowiednio rozmieszczone lampy nadadzą pokojowi charakteru;
– neutralne kolory – dzięki nim przemówisz do największej liczby odbiorców. Jeśli więc wymieniamy meble, wybierzmy te o spokojnych, neutralnych tonach.
– dodatki oraz akcesoria – rośliny, świece, miły, domowy zapach. Warto zadbać o wszystko, co nada wnętrzu przytulnej atmosfery.

Homestaging Warszawa
Homestaging Warszawa

Co sprawia że homestaging warszawa jest taki popularny?

Zyskanie klienta jest o wiele prostsze, kiedy pomieszczenie odpowiednio się prezentuje. Atrakcyjnie niska cena home stagingu, który podnosi wartość nieruchomości, pozytywnie wpływa na zysk. Dodatkowo odpowiednio wykonany home staging przyśpieszy decyzję klienta, co przekłada się na szybką transakcję.

Dlaczego warto zamówić homestaging warszawa?

Jeśli myślimy o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, odpowiednie jej przygotowanie to podstawa. Warto zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy znają się na rzeczy i z łatwością sprawią, że pomieszczenia zyskają na atrakcyjności. Sprawi to, że zagwarantujemy jak najwyższą szansę na pomyślną transakcję z potencjalnym klientem.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące home stagingu

Nie! Home staging to łatwe i niskobudżetowe przygotowanie wnętrza poprzez odpowiedni dobór dodatków, oświetlenia czy nawet przestawienie mebli, aby pomieszczenie prezentowało się jak najlepiej. Rzadko i tylko w wyjątkowych przypadkach wiąże się z większymi pracami.

Jest to kwestia indywidualna dla każdego zamówienia, jednak niewielkie prace zajmują jedynie 1-2 dni. Jeśli jednak nieruchomość jest duża bądź wymaga cięższych prac, takich jak malowanie, potrwać to może nieco dłużej – zwykle do tygodnia.

Zazwyczaj nie. Wymiana mebli następuje jedynie, gdy ich stan nie pozwala na poprawę ich wyglądu bądź gdy w pomieszczeniu brakuje mebli.

Na początek z pomieszczeń należy pozbyć się prywatnych dekoracji, bibelotów czy drobiazgów należących do właściciela. Następnie nadajemy wnętrzu neutralności, aby trafić do jak najszerszego grona klientów. Na koniec dbamy o odpowiednie oświetlenie, wygodne rozmieszczenie ścieżek komunikacyjnych oraz dekoracje.

Chcesz przeprowadzić metamorfozę swojego wnętrza?

Zróbmy to razem. Odmienię Twoje wnętrze tak, że w końcu poczujesz się w nim jak w domu 🙂

Aby pobrać wypełnij pola

Aby pobrać wypełnij pola