Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Maja Maik i jestem certyfikowaną home stagerką

i dekoratorką wnętrz.

Przygotowując nieruchomość do transakcji pokazuję, jak można wydobyć jej atuty za pomocą odpowiednich zabiegów dekoratorskich, przy niewielkiej inwestycji.

Dzięki tym zabiegom nieruchomości sprzedają się i wynajmują szybciej

i korzystniej.

 

Jeśli chcesz odmienić swoje wnętrze, przeprowadzę jego metamorfozę.

Zapraszam do współpracy!

Home staging

Wiem co zrobić, aby odpowiednio przygotować Twoją nieruchomość do wynajmu lub sprzedaży!

Dzięki mojej metamorfozie Twoja nieruchomość wyróżni się na portalach ogłoszeniowych, a Ty nie będziesz musiał obniżać ceny ofertowej.

Metamorfozy

Chcesz przeprowadzić metamorfozę swojego domu? Razem stworzymy wnętrze Twoich marzeń!

Moi klienci

Ufają mi, bo wiedzą, że moje metamorfozy są wynikiem doświadczenia i merytorycznej wiedzy. Mogą na mnie liczyć na każdym etapie projektu.
 

Opinie klientów

Świetna projektantka z głową pełną pomysłów. Niema rzeczy niemożliwych! Wszystko, co sobie wymarzyłam zostało wykonane! Szczerze polecam!!!!

Wioletta K.

(…) znalazłam stronę pani Mai, która od razu mnie urzekła. Czuć było autentyczność wnętrz, a nie tylko nowoczesny design. (…) Nasz salon pełen jest starych mebli, których nie chcieliśmy się pozbywać. Pani Mai udało się wspaniale unowocześnić nasze wnętrza zachowując jednak ich dotychczasową osobowość, zaczynając od doboru koloru ścian poprzez odpowiednio dobrane oświetlenie, przestawienie mebli, uporządkowanie przestrzeni zgodnie z jej funkcjonalnością.
(…)  Zdecydowanie polecam usługi pani Mai wszystkim, którzy poszukują niepowtarzalnych rozwiązań pasujących do ich właścicieli.

Katarzyna R.

Maja robiła home staging naszego mieszkania na sprzedaż. Świetnie urządziła puste wnętrze 90m2 w niewielkim budżecie. W efekcie obejrzała je bardzo duża ilość zainteresowanych osób. Jesteśmy przekonani, że dzięki stylizacji Mai, mieszkanie sprzedało się szybciej. Polecamy!

Marcin K.

Maja pięknie zaaranżowała nasze wnętrze. Również sprawdziła się przy aranżacji naszej restauracji. Ma oryginalne pomysły, świetne wyczucie stylu i kolorów. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Potrafi słuchać i wspólnie z właścicielami tworzy klimatyczne miejsca. Polecam!

Monika E.

Pani Maja jest osobą, która potrafi tchnąć życie w nieruchomość. Ma niezwykłe wyczucie stylu pozostające w korelacji z nie tylko z wnętrzem, ale i otoczeniem nieruchomości. Przy tym terminowa, słowna, wykazująca dużą empatię. Zdecydowanie polecam Jej usługi.

Aleksandra J.

Pani Maja zrobiła home staging naszego mieszkania na wynajem w Warszawie. Po rezygnacji poprzedniego najemcy nie mogliśmy go wynająć przez półtora miesiąca. Po metamorfozie Pani Mai mieszkanie wynajęło się w ciągu półtorej doby! Dziękujemy! Polecamy!

Magda M.

Gorąco polecam współpracę z Panią Mają. Profesjonalistka w każdym calu! Rzetelna, konkretna, ciepła, otwarta osoba, pełna pasji! Wysłucha, da cenne wskazówki i podsunie ciekawe rozwiązania. Dzięki naszej współpracy moje wnętrze nabrało charakteru i stało się przytulne! Polecam z całego serca.

Ewelina Ż.

Równowaga i poczucie piękna zamknięte w spójnej optyce. Umiejętność doboru stylu do potrzeby klienta, oraz miły kontakt sprawił, że z pełną gwarancją polecam Maję.

Elżbieta K.

Ciekawe pomysły, funkcjonalne i szybkie w realizacji. Efekt końcowy zaskoczył bardzo pozytywnie wszystkich domowników. Bardzo polecam współpracę z Hello Home!

Magdalena R.

Aby pobrać wypełnij pola

Aby pobrać wypełnij pola