01

Wilanów, Herbu Szreniawa

Home staging mieszkania na wynajem, Warszawa Wilanów. Przed home stagingiem mieszkanie widniało na portalach ogłoszeniowych bez żadnego zainteresowania ze strony klientów przez półtora miesiąca. Po metamorfozie wynajęło się w półtorej doby. Zdjęcia przed i efekt po. Home staging działa:)

Zakres prac: konsultacje, koncepcja, listy zakupowe, aranżacja, stylizacja, sesja zdjęciowa.

02

Wilanów, Kieślowskiego

Home staging mieszkania na wynajem, Warszawa Wilanów. 

Przed pandemią mieszkanie wynajmowało się bez problemu w stanie, jaki widać na ostatnich zdjęciach. Kiedy ostatni najemcy zrezygnowali z wynajmu, pomimo że mieszkanie było promowane na kilku największych portalach ogłoszeniowych, nie wzbudzało zainteresowania potencjalnych klientów. Po stylizacji wynajęło się w ciągu 5 dni – i to w okresie wakacyjnym, a wielu zainteresowanych dzwoniło do biura już od momentu pojawienia się ogłoszenia na serwisach.

Zdjęcia przed i efekt po.

Zakres prac: koncepcja, lista zakupowa, aranżacja, stylizacja, sesja zdjęciowa.

03

Józefosław, Jutrzenki

Flip – home staging mieszkania na sprzedaż, Józefosław pod Warszawą. Mieszkanie nieumeblowane, 88m2, 4 pokoje. Część mebli i dekoracji zakupiona, część od Inwestorów, część z magazynu home stagerki. Wymieniona umywalka i bateria, pomalowane płytki podłogowe w łazience i toalecie, zawieszone karnisze i zasłony. Porównajcie, zdjęcia przed i efekt po.

Zakres prac: konsultacje, koncepcja, listy zakupowe, aranżacja, stylizacja, sesja zdjęciowa.

04

Piaseczno, Markowskiego

Metamorfoza domu typu frame wood. Dom został rozebrany do “gołej” konstrukcji. Położone zostały nowe instalacje, przygotowana została koncepcja projektowo aranżacyjna. Największym problemem okazała się klatka schodowa na środku domu. Jak widać na zdjęciu sprzed metamorfozy, mocno passe. Jak go rozwiązałam? Otóż, jedną z taktyk jest metoda: jeśli nie możesz się czegoś pozbyć, zrób z tego atut. I chyba udało się całkiem nieźle. Jak myślicie?

Zakres prac: koncepcja, projekt, wizualizacje, listy zakupowe, aranżacja, sesja zdjęciowa.

05

Warszawa, Wawer

Metamorfoza segmentu. Przygotowana została koncepcja projektowo-aranżacyjna, metamorfozie zostało poddane każde pomieszczenie domu. Klienci oraz ich Dzieci zachwyceni. Jak mówią, zostało zrobione wszystko, co sobie wymarzyli.

Zakres prac: koncepcja, projekt, wizualizacje, listy zakupowe, aranżacja, sesja zdjęciowa.

06

Rychłowice pod Wieluniem

Metomorfoza online części dziennej domu jednorodzinnego. Zajęła trzy tygodnie – dokładnie tyle, ile trwały wakacje Właścicieli. Wnętrze uległo diametralnej zmianie. Miało być przytulnie z dużą ilością drewna. Stąd wszystkie meble – drewniane , a podłoga została wycyklinowana i  pokryta ekologicznym olejowoskiem. Jest tak, jak mówi Właścicielka, że w końcu chce się mieszkać.

Zakres prac: koncepcja, projekt, wizualizacje, projekt mebli, listy zakupowe, aranżacja, zdjęcia.

realizacja wielun

07

Wieluń

Metamorfoza mieszkania, online.

Mieszkanie zostało odmalowane, położono nowe panele, na terakocie w kuchni i korytarzu położono wykładzinę. W kuchni oklejono okleiną meble oraz płytki na ścianach. Generalnemu remontowi poddano łazienkę.

Metamorfoza zajęła miesiąc.

Zakres prac: koncepcja, projekt, wizualizacje, projekt mebli, listy zakupowe, aranżacja, zdjęcia.

08

Warszawa, Sobieskiego

Stylizacja nieruchomości premium do sprzedaży.

Coraz więcej klientów zdaje sobie sprawę z tego, że home staging przyspiesza transakcję, zarówno sprzedaży jak i najmu.
 
Moi Klienci poprosili mnie o stylizację tego pięknego, przestronnego, jasnego apartamentu w stylu nowojorskim na warszawskim Wilanowie, do sprzedaży.
 
Przygotowałam moodboard, tablice inspiracji, listę zakupową – zarówno akcesoriów i dekoracji, jak i części mebli, dokonałam zakupu wszystkich dekoracji oraz wykonałam stylizację, a także sesję zdjęciową.

Poniżej efekty mojej sesji zdjęciowej jak i zdjęcia apartamentu, jakim go zastałam na pierwszym spotkaniu z Klientami.

Zakres prac: koncepcja, moodboard, tablice inspiracji, listy zakupowe, zakupy dekoracji, stylizacja, zdjęcia.

Aby pobrać wypełnij pola

Aby pobrać wypełnij pola