Sanocka

Obiekt:

kawalerka na wynajem długoterminowy

Metraż:

26 m2

Lokalizacja:

Warszawa Rakowiec

Zakres prac:

koncepcja, nadzór nad remontem, stylizacja, sesja zdjęciowa

Data realizacji:

grudzień 2021

Opis

Home staging kawalerki 26 m2, na warszawskim Rakowcu, na wynajem długoterminowy

Mieszkanie jest zlokalizowane na osiedlu bloków z lat 60-tych. Kilka lat temu bloki zostały odnowione i wpisane na listę zabytków. Kiedy je zobaczyłam od razu wiedziałam, jaką koncepcję aranżacji przedstawię Klientce.

W związku z lokalizacją – niedaleko WUM – klientem docelowym mieli być studenci, a ta młoda grupa bardzo ceni sobie styl retro, vintage. Z radością więc przyjęłam wiadomość, że w mieszkaniu mają pozostać meblościanka oraz stół z krzesłami – wszystkie oryginalne – meble z lat 60-tych.

Nowa koncepcja zakładała zmianę kolorów, odświeżenie całego mieszkania, nadania mu charakteru i pomimo pozostawienia kilku mebli z lat 60-tych – nowoczesnego ducha, ale też przytulności.

Jednak podstawowym celem tego home stagingu było podwyższenie standardu mieszkania, co miało przełożyć się na komfort jego użytkowania, a także na wyższy stały zysk inwestora.

Zielenią mebli kuchennych i zasłon w pokoju postanowiłam zrównoważyć ciepłą barwę mebli i podłogi. Kolor żółty na ścianach zmieniłam na bardziej nowoczesną, przyjemną szarość.

Całe mieszkanie zostało odmalowane, zakupione zostały nowe meble do kuchni, pokoju i łazienki oraz trochę akcesoriów i dekoracji. Wymieniona została ceramika i armatura oraz wszystkie gniazdka. Płytki w łazience zostały odmalowane specjalistyczną farbą. W kuchni wydzieliłam strefę jadalną, a w pokoju – kącik sypialniany.

Wykonałam stylizację oraz sesję zdjęciową. 

Mieszkanie wynajęło się w ciągu jednego dnia w cenie o 50% wyższej niż przed home stagingiem.

PROJEKT PRZED ZMIANAMI

Ciekawi Cię jak wyglądał projekt przed rozpoczęciem zmian?

Odwiedź galerię zdjęć sprzed sesji i zobacz jak zmieniłam to wnętrze na przytulne i funkcjonalne.

podziel się tym z innymi

Zobacz pozostałe realizacje

Aby pobrać wypełnij pola

Aby pobrać wypełnij pola