Vogla

Obiekt:

mieszkanie na wynajem długoterminowy

Metraż:

47 m2

Lokalizacja:

Wilanów Zawady

Zakres prac:

koncepcja, aranżacja, stylizacja, sesja zdjęciowa

Data realizacji:

styczeń 2022

Opis

Klienci poprosili mnie o przygotowanie mieszkania w stanie deweloperskim – na wynajem. Zajęłam się aranżacją mieszkania, a następnie jego stylizacją i sesją zdjęciową.

Jeśli chodzi o kolory, mój wybór padł na zieleń, a właściwie jej delikatny, pastelowy odcień. Ten kolor daje mi poczucie bezpieczeństwa, relaksu i spokoju. W krajach muzułmańskich to święty kolor, a w Irlandii oznacza on szczęście. A ponadto, co najważniejsze, jest to jeden z trendów wnętrzarskich na 2022 rok.

W projekcie połączyłam ten pastelowy seledyn z ciepłą szarością. W części dziennej wydzieliłam kącik telewizyjny szerokim pasem w seledynowym kolorze. To samo rozwiązanie powtórzyłam w kąciku biurowym.
Wydzielanie stref pasami farb w innych kolorach to zabieg porządkujący przestrzeń, jednocześnie pozostawiając ją przestronną i jasną.
Dwa lata temu sytuacja wymusiła na nas włączenie biurka do obowiązkowej listy wyposażenia mieszkań przygotowywanych zarówno pod wynajem, pod sprzedaż, ale także na potrzeby własne. I tak już zostało.

W sypialni wiodącym motywem jest tapeta. Motyw dżungli pozostaje nadal w modzie. Tapeta, kupiona w atrakcyjnej cenie na allegro, zachwyciła zarówno mnie, Inwestorów, ale także moich fanów na Instagramie.

W łazience jest tak, jak lubię, prosto, minimalistycznie, ale jak zawsze – muszą się u mnie znaleźć elementy, które ocieplą chłodne kolory (blat, podłoga) oraz czerń, która nadaje wnętrzu wyrazu, sprawia, że staje się ono bardziej kontrastowe.

Mieszkanie wynajęło się na pierwszej prezentacji.

podziel się tym z innymi

Zobacz pozostałe realizacje

Aby pobrać wypełnij pola

Aby pobrać wypełnij pola